2455 відгуків
+380 (50) 403-05-94
Интернет магазин "Храмцова"

Дистилятори побутові

Давно канули в минуле часи підпільного самогоноваріння в Україні, і тепер можна офіційно придбати дистилятори побутові. Обладнання для подвійної перегонки більше скоєно, ніж апарати минулих поколінь, тому що дозволяє в домашніх умовах отримати спирт міцністю 96%. Пристрої для перегону з нержавійки можна замовити від виробника. Про всі особливості обладнання поговоримо далі в статті.
Особливості дистиляторів побутових для перегону самогону
Використовуючи дистилятори побутові, можна отримати умовно кажучи м'який напій. Смак при цьому багатий, в букеті відчуваються відтінки продуктів, які були використані для браги. Продуктивність пристроїв з нержавійки такого типу близько 1 л на годину, що є хорошим показником. Але чистий спирт провести на такому обладнанні не вийде.
Домашні дистилятори можна назвати універсальною, тому як її можна налаштувати на виробництво самогону, а також виготовлення чистого спирту. Продуктивність обладнання подвійної перегонки, є можливості для приготування самого широкого спектру всіляких спиртових напоїв. Можна замовити апарати для перегонки різного обсягу.
Апарати з нержавіючої сталі для подвійної перегонки
Дистилятори побутові з нержавіючої сталі, комплектуються царгою. Трубка на клампах між дефлегматором і кубом відповідає за ступінь очищення, технологічні режими перегонки та інші моменти самогоноваріння. Царга на клампах виконує зміцнюючу функцію, допомагає усувати сірчисті гази, труднолетучие з'єднання. Для апарату подвійної перегонки передбачені моделі різного розміру в дюймах. Це впливає на продуктивність, максимальну швидкість пара.
Замовити домашній дистилятор в Україні за хорошою ціною
Домашні дистилятори для самогоноваріння представлені різними моделями з нержавійки, ціна на які в Україні досить помірна. Техніка для перегонки володіє численними перевагами, про які говорили раніше, так що стане відмінною покупкою для справжніх цінителів бражних напоїв. Замовити апарати подвійної перегонки можна офіційно в інтернет-магазині, так що можна сміливо опановувати ази «самогонного мистецтва». Користуватися апаратами нескладно, так що вже з першого разу вийде приготувати алкогольні напої з відмінними смаковими якостями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner