2455 відгуків
+380 (50) 403-05-94
Интернет магазин "Храмцова"

Взуття чоловіче

Чоловіче взуття показник смаку і заможності власника. Чоботи, черевики, капці додадуть потрібний акцент в загальний образ, адже від них залежить 30 % успіху. Висока якість і комфорт, обов'язкові характеристики взуття успішного чоловіка.
Як вибрати чоловічу взуття?
При виборі пари взуття важливо слідувати декільком простим правилам і успіх гарантований.
Правило №1. Взуття повинна повністю відповідати образу і приводу, за яким взута. Кросівки будуть до речі на спортивних змаганнях, черевики — на прогулянці по місту, туфлі в офісі, шльопанці — на пляжі, чоботи — в походах по болотистій місцевості або на плацу. Якщо дуже подобається спортивний стиль, але обставини не завжди дозволяють взути кеди, можна звернути увагу на шкіряні лофери.
Правило №2. Варто купувати тільки взуття високої якості, так як вона гарантує вам відчуття комфорту, ідеальне положення стопи під час ходьби і прекрасний зовнішній вигляд. Натуральна шкіра краще всього підходить для пошиття взуття для чоловіків.
Правило №3. Чоботи, черевики, капці повинні бути ідеально підібрані за розміром для свого власника. Занадто вільна або тісне взуття чоловіче швидко прийде в непридатність і принесе суцільні незручності, а іноді і проблеми зі здоров'ям. Натуральна шкіра трохи розтягнеться при носінні.
Правило №4. Чисті начищені чоботи або черевики ставлять належний акцент у зовнішньому вигляді і забезпечують неповторне відчуття впевненості і всемогутності. Також рекомендують використовувати засоби для захисту від води, щоб натуральна шкіра вироби менше піддавалася негативного впливу.
Чоловіче взуття, це свого роду візитна картка, адже чоловіка зустрічають не тільки по одежинці. Гардероб може бути абсолютно різноманітним, але до кожного образу обов'язково необхідно мати ідеальну пару взуття. Черевики, чоботи або шльопанці здатні розповісти про молоду людину набагато більше, ніж він сам того хоче.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner