2455 відгуків
+380 (50) 403-05-94
Интернет магазин "Храмцова"

Ножі і мультитули

Інтернет-магазин пропонує великий асортимент ножів і мультитула. В наявності мисливські моделі, інструменти для рибалки. Любителів оригінальних і незвичайних речей порадують метальні ножі, сувенірні сюрікени, які можна презентувати колекціонерам і шанувальникам холодної зброї. Мультітули туристичні тут також представлені. Це багатофункціональні інструменти, які знадобляться не тільки в поході, але і в повсякденному житті.
Мультитул туристичний для рибалки, мисливця
Комплектація мультитула туристичних різноманітна. Тут може бути до 20 інструментів в одному пристрої, які компактно ховаються в рукоятку. В залежності від наповнення можна вибрати ножі і мультитули не тільки для туристів, але також для рибака, мисливських експедицій. Перевагами моделей можна назвати:
компактні розміри і невелика вага;
відмінна якість кожного інструменту, який входить в конструкцію;
ергономічність, зручність користування;
надійність, довговічність.
Мультітули туристичні корисно мати в кожному домі. Вони можуть виручити в різні моменти, коли в побуті що доведеться відкрити або полагодити.
Мисливські ножі і мультитули для походів
Специфічною формою і розміром володіють мисливські ножі. І мультитули теж можуть стати в нагоді на полюванні. Для виробництва виробів застосовуються металеві сплави, які відмінно тримають заточку, стійкі до механічного навантаження та іншим несприятливим факторам. З допомогою мисливського ножа можна легко розбирати тушу спійманого тварини чи птиці, при необхідності оборонятися від хижаків.
Метальні ножі, сувенірні сюрікени
Холодна зброя — предмет колекціонування. Для шанувальників такого хобі будуть цікаві метальні ножі. Серйозно займатися цим небезпечним заняттям можуть единиться, але мати набір виробів для метання не відмовляться. Метальні ножі, а також сувенірні сюрікени можуть стати відмінним інтер'єрним прикрасою, предметом декору. Функціональність холодної зброї з гарним декором зберігається, але в цьому випадку естетичні якості мають домінуюче значення. Метальні ножі, сувенірні сюрікени — відмінний подарунок для чоловіка, в тому числі ділової людини. Вироби виконані якісно, тому виглядають красиво, добротно і статусно. Чекаємо ваших замовлень!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner